NEWCOMER - Starsmade, 100% Belgische capsulecollectie inspired by Daniel Van Buyten

Trendy hoodies van Belgische bodem...

Net als jij heeft ex Rode Duivel, Daniel Van Buyten, een ware passie voor mode. Net als jij houdt hij van kwaliteitsvol textiel en net als jij is hij een echte fan van ... hoodies!

Een hoodie dragen staat vandaag gelijk aan een écht modestatement. Matchend met al uw outfits, op een jeans of op uw favoriete kokerrok... Het is zonder twijfel één van de absolute modetoppers van 2015! 

Daniel nodigt u graag uit op dinsdag 5 mei aanstaande voor de exclusieve presentatie van zijn allereerste capsulecollectie van hoodies.

 

Programma

11.00 - ontvangst

11.30 - persconferentie

12.00 - antwoord- / vragenronde

12.30 - walking lunch & interviews

 

Adres

 

Kings of Comedy Club

489, Chaussée de Boondael
1050 Brussel

 

Gelieve uw aanwezigheid te bevestigen aan Bérénice Decharneux - berenice.decharneux@oserieux.be

Bérénice Decharneux

oSérieux! PR Agency

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Website preview
Persflash: Santa Claus or Fashion house?
1.Een stijlvolle keuze voor de feestdagen met een hart van goud. De HYBRID 2.0 it-bag in tartan van Clio gevuld met de natuurlijke verzorgingsproducten van RainPharma. Deze limited edition tas is niet zomaar een fashion statement, maar een hartverwarmend gebaar ten voordele van KickCancer. - €275,00 via deze link. Alle winst wordt ingezet om onderzoek naar kinderkanker te financieren.
press.oserieux.be
Website preview

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be