Van supplement tot ijspraline: Philip’s Biscuits en Nomige lanceren limited edition zomercreatie

Wat begint als een gesprek tussen twee vrouwelijke ondernemers over gezondheid en longevity, eindigt deze zomer in een unieke ijspraline. Philip’s Biscuits en Nomige lanceren samen de ‘Antioxidant Boost Ice Pearls’, een gelimiteerde creatie geïnspireerd op Nomige's gelijknamige supplement. Een verrassende samenwerking tussen twee Belgische merken die elk vanuit hun eigen expertise bouwen aan innovatie.

Geïnspireerd op wetenschap, gemaakt voor beleving

Aan de basis van de samenwerking ligt een persoonlijke connectie tussen Ann Goetgebuer-Painblanc, oprichtster van Philip's Biscuits, en Dr. Barbara Geusens, oprichter van Nomige.

Beiden delen een uitgesproken interesse in gezondheid, voeding en supplementen. Tijdens hun gesprekken kwam telkens opnieuw hetzelfde ingrediënt naar voren: astaxanthine. Ann vanuit haar persoonlijke interesse in longevity en bewust leven. Barbara vanuit haar wetenschappelijke expertise en de ontwikkeling van de Antioxidant Boost-formule.

Wat begon als een gedeelde fascinatie groeide uit tot een eenvoudige vraag: kunnen we een ingrediënt dat vooral bekend is in de wereld van supplementen vertalen naar iets waar mensen deze zomer gewoon van kunnen genieten? De Ice Pearls tonen dat wellness niet altijd functioneel hoeft te zijn en dat zelfzorg en genieten perfect samengaan. Dat evenwicht vormt de rode draad door deze samenwerking:

"We wilden iets maken dat laat zien dat genieten en bewust leven perfect kunnen samengaan. Geen product dat meer belooft dan het kan waarmaken, maar een creatie die voortkomt uit een boeiend verhaal tussen twee vrouwelijke ondernemers die dezelfde waarden delen." - Ann Goetgebuer-Painblanc, oprichtster Philip’s Biscuits

(tekst gaat verder onder de foto)

Een longevity dessert

De Ice Pearls combineren een frisse kalamansi-sorbet met witte chocolade en danken hun kenmerkende blush-tint aan axabio® astaxanthine, hetzelfde ingrediënt dat centraal staat in Nomige's Antioxidant Boost. Het resultaat is geen supplement of gezondheidsproduct, maar een smaakvolle kennismaking met de wereld van health & wellness.

"Wat ik zo mooi vind aan deze samenwerking, is dat ze een wetenschappelijk ingrediënt waar wij dagelijks mee werken op een heel toegankelijke manier tot leven brengt. De Ice Pearls zijn geen supplement, maar wel een creatieve kennismaking met de filosofie achter Nomige." - Dr. Barbara Geusens, oprichtster van Nomige

Deze zomerse limited edition bewijst dat Belgische innovatie niet altijd uit een labo hoeft te komen. Soms begint ze gewoon met een goed gesprek en eindigt ze als een wel héél bijzondere ijspraline.

De Antioxidant Boost Ice Pearls worden in beperkte oplage geproduceerd in het atelier van Philip's Biscuits in Antwerpen en zijn gedurende de zomer van 2026 verkrijgbaar als Ice Pearls en schepijs in alle Philip’s Biscuits winkels en hun pop-up in Knokke die 1 juli de deuren opent. Aanbevolen verkoopprijs: €7,95 (3-pack).


Over Nomige & oprichtster Dr. Barbara Geusens

Nomige is een Belgisch merk voor gepersonaliseerde huidverzorging en supplementen, opgericht in 2017. Op basis van een DNA-analyse ontwikkelt het merk producten die afgestemd zijn op het individuele huidprofiel van elke klant. Nomige staat voor evidence-based beauty: wetenschappelijk onderbouwd, met transparantie over ingrediënten en werkzaamheid. Achter Nomige staat Dr. ir. Barbara Geusens, bio-ingenieur in cel- en gentechnologie én doctor in de dermatologische wetenschappen (KU Leuven & UZ Gent, Queensland University). In 2017 richtte ze Nomige op als een merk voor gepersonaliseerde huidverzorging op basis van DNA-analyse, later uitgebreid met wetenschappelijk onderbouwde supplementen.

www.nomige.com

Over Philip's Biscuits & Ann Goetgebuer-Painblanc

Philip's Biscuits is een Antwerps merk voor artisanale koekjes en ijscreaties. Een wereld waar smaak, traditie, authenticiteit en passie samenkomen in elke hap. Met de Antioxidant Boost Ice Pearls zet Philip's Biscuits een stap richting een bewustere beleving, waarbij smaak en persoonlijke interesses in gezondheid samenkomen. Ann Goetgebuer-Painblanc is de drijvende kracht achter Philip's Biscuits. Naast haar rol als ondernemer heeft Ann al jaren een uitgesproken interesse in gezondheid, longevity en de wetenschap achter voeding en supplementen. Ze verdiept zich in ingrediënten, volgt onderzoek op en denkt bewust na over wat ze in haar producten stopt.

www.philipsbiscuits.be

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Wolvis vertaalt Times New Roman naar breigoed
Als poëtisch breigoedmerk onderzoekt Wolvis de relatie tussen textiel, beeld en verbeelding. In de FW26-collectie verschuift de focus naar de visuele structuur van taal zelf. Stukken tekst en letters worden vertaald naar patronen op textiel. Door in en uit te zoomen op het klassieke schreeflettertype Times New Roman, worden bogen, lijnen en uitsparingen losgemaakt uit hun leesbare context. Ze vormen nieuwe, bijna abstracte geometrieën, die toch niet volledig vreemd aanvoelen. In de subtiele verhoudingen tussen vormen schuilt iets vertrouwds: sporen van letters die we collectief herkennen, zonder ze nog expliciet te lezen.
press.oserieux.be
Website preview
Website preview
KBVB en Philips Hue slaan handen in elkaar om Rode Duivels te versterken op en naast het veld met slimme verlichting.
België, Proximus Basecamp (Tubeke) - De Koninklijke Belgische Voetbalbond (KBVB) kondigt met trots een partnership aan met Philips Hue, het toonaangevende merk op het gebied van slimme verlichting van Signify. In het kader van deze samenwerking zal Philips Hue zowel de trainingsomgeving in België als de verblijfslocaties van de Rode Duivels tijdens het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten voorzien van slimme verlichting die het natuurlijk ritme van de spelers ondersteunt. Met gepersonaliseerde lichtscènes afgestemd op prestaties, herstel en slaapkwaliteit draagt Philips Hue bij aan een optimale omgeving voor de Belgische nationale ploeg om te presteren op het hoogste niveau.
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be