HAK zet samen met oSérieux! peulvruchten op tafel

HAK lanceert smaakvolle influencer marketing campagne in België en gaat in zee met PR & Influencer agency oSérieux!

De missie van HAK is om peulvruchten een vaste plek te geven in het wekelijkse menu van de Belgen. De campagne laat zien hoe lekker en makkelijk peulvruchten zijn om mee te koken. Met creatieve, smaakvolle content, ontwikkeld in samenwerking met bekende Belgische influencers zoals Ellen Van Gool, Louise Goedefroy en Mauranne Crespin inspireert @hak_belgie consumenten om vaker peulvruchten op tafel te zetten.

“HAK is een merk met een duidelijke missie en een sterke identiteit die naadloos aansluit bij onze aanpak. We zijn trots dat we met creatieve content kunnen bijdragen aan het vergroten van de liefde voor peulvruchten in België. En ja, het helpt dat de producten heerlijk zijn. :)”
— Charlotte van Bladel, managing partner bij oSérieux!

Deze samenwerking is een mooie aanvulling op het groeiende portfolio van food- en beverageklanten van oSérieux!, naast HAK verzorgt oSérieux! de PR & influenacercampagnes voor merken als Looye Kwekers, SPA® en Delacre. Tegelijkertijd laat het ook de veelzijdigheid van het bureau zien. oSérieux! werkt namelijk voor een breed scala aan klanten in uiteenlopende sectoren, van lifestyle, beauty en mode tot tech en duurzaamheid.

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Nomige herdefinieert gepersonaliseerde skincare met Face Scan en adaptieve dagcrèmes
Sinds de oprichting in 2019 bouwt Nomige aan een nieuwe standaard in huidverzorging: niet gebaseerd op aannames, maar op data. DNA-analyse vormt nog altijd het fundament van die visie, omdat het inzicht geeft in de unieke biologische aanleg van de huid en haar gedrag op lange termijn. Tegelijk erkent Nomige dat huid geen vast gegeven is, maar een levend systeem dat dagelijks verandert onder invloed van omgeving, stress en levensstijl. Met de introductie van de Nomige Face Scan en de Super 7 Day Creams verandert Nomige het spel: "Data-gedreven en gepersonaliseerde huidverzorging wordt dankzij deze innovaties toegankelijker dan ooit. We verleggen de grens van wat mogelijk is in de badkamer: geen statische verzorging maar een intelligente, hoogwaardige en steeds evoluerende verzorgingsroutine." benadrukt Dr. Barbara Geusens, founder van Nomige.
press.oserieux.be
Website preview
Wok Dynasty Hasselt zet culinaire koerswijziging in met nieuwe chef
Chef Liang Jun Xu brengt pure Kantonese finesse naar Limburg
press.oserieux.be
Website preview
Chic en georganiseerd: 3 office day essentials
Iedereen start het jaar met goede voornemens, wij willen vooral een uitgeruste, stijlvolle én georganiseerde start op het werk. De rest volgt later!
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be