Wok Dynasty lanceert eigen alcoholvrij bier: 9th Dynasty

Alcoholvrije dranken zijn al lang geen niche meer. Steeds meer mensen kiezen bewust voor minder of geen alcohol, ook wanneer ze op restaurant gaan. Wok Dynasty speelt in op die evolutie en breidt haar aanbod uit met een eigen alcoholvrij bier: 9th Dynasty.

Changying Wu, oprichtster Wok Dynasty vertelt: "We merken dat steeds meer klanten bewust kiezen voor alcoholvrij, niet alleen tijdens Tournée Minérale maar het hele jaar door. Met 9th Dynasty willen we tonen dat je ook zonder alcohol kan genieten van een volwaardige bierbeleving, zonder in te boeten aan smaak of gezelligheid.”

Het bier 9th Dynasty wordt artisanaal gebrouwen door een brouwerij uit de regio Leuven en is specifiek ontwikkeld voor liefhebbers die willen genieten van kwaliteit en smaak. Met zijn rijke smaakprofiel en ambachtelijke kwaliteit positioneert het blonde 9th Dynasty bier zich als een volwaardig alternatief voor klassiek bier.

9th Dynasty verkrijgbaar bij Wok Dynasty voor €3.90.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Dit is de meest onderschatte staple in je garderobe
Een licht 'schild' tegen de kou, iets om als statement over je schouders te knopen of als extra vleugje kleur. We hebben het natuurlijk over zomerse en lichte knitwear. Een bescheiden kledingstuk dat naast haar praktische toepassingen ook iedere outfit charmeert. Gebruik je favoriete cardigan als laagje over je witte t-shirt, geknoopt om je middel om je taille te accentueren of als (kleurrijk) accent onder je favoriete jas.
press.oserieux.be
Website preview
Wear your greens:
Dat groen één van de belangrijkste modekleuren van 2026 is, staat buiten kijf. Dit seizoen kleurt de modewereld in talloze tinten groen, van trendy pistache en wasabi, tot een fris chartreuse. Groen is niet zomaar een accentkleur, het is een wispelturige mood: fris én krachtig, zacht én uitgesproken.
press.oserieux.be
Website preview

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be