WOK DYNASTY 20 JAAR!

We hebben geweldig nieuws om te delen - Wok Dynasty bestaat dit jaar maar liefst 20 jaar! Om dit bijzondere jubileum samen met haar klanten te vieren, heeft Wok Dynasty een speciale actiedag gepland op donderdag 6 juni in haar 6 vestigingen.

“Op 6 juni kunnen al onze gewaardeerde klanten genieten van een maaltijd tegen de prijs van 20 jaar geleden! vertelt Changying Wu, eigenares Wok Dynasty. “We willen graag alle klanten van onze 6 vestigingen bedanken voor hun steun en loyaliteit gedurende deze 20 jaar. Het is fantastisch om te zien hoeveel mensen door de jaren heen hebben genoten van onze overheerlijke Oosterse buffetten.” 

Natuurlijk ben ook jij en je +1 van harte welkom op 6 juni bij een Wok Dynasty in jouw regio (Heverlee, Aartselaar, Sint Martens Latem, Boortmeerbeek, Hasselt en Lochristi). Het belooft die dag natuurlijk bijzonder druk te worden, dus als je liever op een ander moment komt genieten van een lekkere wokschotel, kraakverse sushi’s en uitgebreide dessertbuffets, geef ons dan even een seintje. ​ 

 

Wok Dynasty 20 jaar diner - donderdag 6 juni 2024: 19,90 euro
​Wok Dynasty 20 jaar lunch ​ - donderdag 6 juni 2024: 12 euro


INFO OVER WOK DYNASTY

Twintig jaar geleden opende in Heverlee het allereerste Wok Dynasty restaurant. Vandaag beschikt de keten over 6 vestigingen en kunnen gourmands genieten van de rijke en authentieke Aziatische smaken in Heverlee, Aartselaar, Sint Martens Latem, Boortmeerbeek, Hasselt en Lochristi. Wok Dynasty, dat is Azië op zijn best en … zijn hipst. Een unieke combinatie van heerlijke aroma's uit verschillende Aziatische keukens, de gezelligheid van wokken én een trendy restaurantdesign.

 

Meevieren op 6 juni of toch liever op een ander moment? Reserveer je tafeltje dan via

 

 

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Verdwijnen of opvallen: Philips Hue kiest voor twee uitersten in lichtdesign
De klassieke big light maakt steeds vaker plaats voor andere manieren om licht in een interieur te integreren. Daarbij zien we vandaag twee heel verschillende designrichtingen. Enerzijds zijn er slanke, verfijnde armaturen die zich architecturaal in een ruimte integreren en vooral het lichteffect laten spreken. Anderzijds wordt verlichting net een uitgesproken designobject dat ook wanneer het niet brandt zijn plaats in het interieur opeist.
press.oserieux.be
Website preview
10 jaar Woche: wanneer de techniek het ontwerp bepaalt
Antwerps juwelenlabel viert tien jaar ambacht en brengt volledige collectie uit in goud
press.oserieux.be
Website preview
Van strandmodus naar businessmodus: de everything shower is de ultieme reset
De out-of-office staat weer uit en de agenda vult zich opnieuw met meetings, netwerkevents en interviews. Na weken van een rustiger ritme is het tijd om jezelf weer helemaal klaar te stomen voor het businessseizoen. En waar kan dat beter beginnen dan onder de douche? De everything shower is hét selfcaremoment waarop je nét dat beetje extra doet: wassen, scrubben, scheren en verzorgen. Geen dagelijkse routine van vijf minuten dus, maar een uitgebreide reset van top tot teen.
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be