Vrouwen schenken niet genoeg aandacht aan gezichtsreiniging ​

73% van de Belgische vrouwen reinigt haar gezicht alleen met water

Uit recent Social Media onderzoek blijkt dat bijna driekwart (71%) van de Belgische vrouwen de afgelopen jaren meer water is beginnen drinken. Vlaamse vrouwen geven aan dit te doen om een gezond gevoel te krijgen (44%), Waalse vrouwen doen het om hun lichaam van binnenuit te reinigen (38%). Een derde van alle ondervraagde vrouwen hoopt af te vallen door meer water te drinken. Dat water belangrijk is om ons lichaam van binnenuit te zuiveren, weten vrouwen maar al te goed. Ook voor het reinigen van het gezicht gebruikt de meerderheid van de Belgische vrouwen (73%) het liefst alléén water. Maar is water alleen voldoende voor dit o’ zo belangrijke ritueel? Nee! En net daarom hebben vrouwen nood aan handige tips en tricks voor het alledaags beautyritueel. 

Bijna de helft van de Belgische vrouwen geeft aan meer behoefte te hebben aan reinigingstips voor het gezicht. 52% zien scrubs, maskertjes en reinigingsproducten als een extraatje, niet als een dagelijks ritueel.

Maar verdienen we niet wat extra verwennerij? Zonder dat het ons veel extra tijd of geld kost? Met water als basis zijn we al goed op weg! In combinatie met healthy huis-tuin-en-keuken producten, ligt jouw nieuwe dagelijkse reinigingsritueel binnen handbereik.  Overdag tover je jouw gewone glas water om tot een trendy detox drankje met verse frambozen en bosbessen. ‘s Avonds gebruik je deze gezonde ingrediënten opnieuw voor jouw gezichtsmaskertje. Easy does it. Demak’Up is dé expert om jou te inspireren tijdens jouw reinigingsritueel en daagt jou daarom graag, net als in 2015, uit voor de Demak’Up Detox Water Challenge!

To detox & rehydrate

Demak’Up en specialiste voor huidverzorging Kim Berger hebben hiervoor een inspirerend platform ontwikkeld. Hier vind je een heleboel D.I.Y.-tips, recepten en raad om jouw gezicht te hydrateren en te detoxen. “Water is zó belangrijk, voor zowel de binnen- als de buitenkant van het lichaam’’, aldus Kim Berger. “Ik vind het fantastisch om alle vrouwen in België te inspireren en uit te leggen hoe water optimaal in hun dagelijkse reinigingsritueel te verwerken.” Met groene groenten als favoriete beautyfood*, is het masker van bevroren komkommer ‘eye pads’ in combinatie met het lemon/komkommer detox water, een ultieme Vitamine C-oppepper. Natuurlijk mogen ook watermeloen, pompelmoes en aardbei niet ontbreken in deze Demak’Up Detox Water Challenge. Ze bestaan voor ruim 90% uit water en vrouwen zijn er dol op.  Wil jij jezelf ook extra in de watten leggen? Meld je dan hier aan voor de challenge en ga vanaf maandag 23 mei samen met alle Belgische vrouwen de uitdaging aan!

 

 

Over SCA

SCA is een toonaangevend, wereldwijd hygiëne- en bosproducten bedrijf. De Groep ontwikkelt en produceert duurzame personal care-, tissue- en bosproducten. Verkoop vindt plaats in zo’n 100 landen via een aantal sterke merken, waaronder wereldwijd TENA en Tork en regionaal Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo en Vinda. Als Europa’s grootste particuliere boseigenaar, hecht SCA bijzonder veel aandacht aan duurzaam bosbeheer. De Groep heeft ongeveer 44.000 medewerkers en de verkoop in 2015 bedroeg 12,3 miljard EURO. SCA is gesticht in 1929, heeft zijn hoofdkwartier in Stockholm, Zweden en is genoteerd op de NASDAQ OMX Stockholm. Voor meer informatie, bezoek www.sca.com

*Onderzoek uitgevoerd op de Facebook pagina van Demak’Up met ruim 150 respondenten

Share

Meest recente verhalen

Website preview
Belgische première van Jonathan Larsons tick, tick… BOOM! in Brussel
Dit najaar brengt The Bridge Theatre een primeur naar Brussel: de allereerste Belgische productie van de meeslepende rockmusical tick, tick… BOOM!. Van Jonathan Larson, de legendarische maker van RENT, komt een rauw, eerlijk en hartstochtelijk verhaal vol dromen, twijfels en onvergetelijke muziek.
press.oserieux.be
Website preview
Een verhaal in elke steek: oSérieux verwelkomt Belgisch lederwarenhuis AESAERT
AESAERT staat voor tijdloze elegantie, duurzame keuzes en eenvoud. Elk stuk is ontworpen om jarenlang mee te gaan en dat niet alleen in kwaliteit, maar ook in stijl. Het Belgische leer dat wordt gebruikt, is plantaardig gelooid, wat het tot één van de meest milieuvriendelijke keuzes maakt binnen de sector. De meeste tassen worden vandaag nog steeds met de hand vervaardigd in het atelier in Gent. Elke creatie wordt met zorg en precisie afgewerkt.
press.oserieux.be
Website preview

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be