Vivabox wenst je een heerlijk ontspannend weekend!

Je hebt ze vast ook al met fluo gemarkeerd in je agenda: de lange weekends komen eraan! Het moment om even op adem te komen ... zonder je groot vakantiebudget aan te spreken.

Vivabox stelt je een uitgebreid gamma ‘Verblijf’-geschenkdozen voor in verschillende prijscategorieën, met zoals altijd een extra cadeautje binnenin!

Hier alvast twee voorbeelden om heerlijk te ontspannen:

De geschenkdoos ‘Wellness Weekend’ laat je herbronnen in een van de 400 voorgestelde verblijven, zoals 3* en 4* hotels en charmehotels. Goed voor 1 overnachting met ontbijt voor 2 personen en toegang tot de thermen. Er wacht je een ontspannend weekend in België, Groothertogdom Luxemburg, Frankrijk, Nederland of zelfs Spanje en Italië. Met binnen in de doos nog een extraatje: 2 verzorgingsproducten van Rainpharma om je alvast voor te bereiden op alle verwennerij. Verkoopprijs:  € 144,90.

Zin om oesters te proeven in Saint-Nazaire of van het uitzicht te genieten in de Valle d’Aosta? Het zijn maar 2 van de 750 bestemmingen uit de ‘3 Dagen in Europa’-geschenkdozen van Vivabox. Goed voor 2 overnachtingen met ontbijt om met z’n tweetjes alle geheimen van uw Europese bestemming te ontdekken. Met als bonus: een originele fotokader om de mooie momenten van je verblijf te koesteren. Verkoopprijs: € 129,90.

 

Deze geschenkdozen zijn verkrijgbaar bij: Standaard Boekhandel, Dreamland, Fun, Fnac, Media Markt, Carrefour, Cora, Makro, Club en online op www.vivabox.be.

 

Share

Meest recente verhalen

Website preview
Belgische première van Jonathan Larsons tick, tick… BOOM! in Brussel
Dit najaar brengt The Bridge Theatre een primeur naar Brussel: de allereerste Belgische productie van de meeslepende rockmusical tick, tick… BOOM!. Van Jonathan Larson, de legendarische maker van RENT, komt een rauw, eerlijk en hartstochtelijk verhaal vol dromen, twijfels en onvergetelijke muziek.
press.oserieux.be
Website preview
Een verhaal in elke steek: oSérieux verwelkomt Belgisch lederwarenhuis AESAERT
AESAERT staat voor tijdloze elegantie, duurzame keuzes en eenvoud. Elk stuk is ontworpen om jarenlang mee te gaan en dat niet alleen in kwaliteit, maar ook in stijl. Het Belgische leer dat wordt gebruikt, is plantaardig gelooid, wat het tot één van de meest milieuvriendelijke keuzes maakt binnen de sector. De meeste tassen worden vandaag nog steeds met de hand vervaardigd in het atelier in Gent. Elke creatie wordt met zorg en precisie afgewerkt.
press.oserieux.be
Website preview

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be