Vivabox wenst je een heerlijk ontspannend weekend!

Je hebt ze vast ook al met fluo gemarkeerd in je agenda: de lange weekends komen eraan! Het moment om even op adem te komen ... zonder je groot vakantiebudget aan te spreken.

Vivabox stelt je een uitgebreid gamma ‘Verblijf’-geschenkdozen voor in verschillende prijscategorieën, met zoals altijd een extra cadeautje binnenin!

Hier alvast twee voorbeelden om heerlijk te ontspannen:

De geschenkdoos ‘Wellness Weekend’ laat je herbronnen in een van de 400 voorgestelde verblijven, zoals 3* en 4* hotels en charmehotels. Goed voor 1 overnachting met ontbijt voor 2 personen en toegang tot de thermen. Er wacht je een ontspannend weekend in België, Groothertogdom Luxemburg, Frankrijk, Nederland of zelfs Spanje en Italië. Met binnen in de doos nog een extraatje: 2 verzorgingsproducten van Rainpharma om je alvast voor te bereiden op alle verwennerij. Verkoopprijs:  € 144,90.

Zin om oesters te proeven in Saint-Nazaire of van het uitzicht te genieten in de Valle d’Aosta? Het zijn maar 2 van de 750 bestemmingen uit de ‘3 Dagen in Europa’-geschenkdozen van Vivabox. Goed voor 2 overnachtingen met ontbijt om met z’n tweetjes alle geheimen van uw Europese bestemming te ontdekken. Met als bonus: een originele fotokader om de mooie momenten van je verblijf te koesteren. Verkoopprijs: € 129,90.

 

Deze geschenkdozen zijn verkrijgbaar bij: Standaard Boekhandel, Dreamland, Fun, Fnac, Media Markt, Carrefour, Cora, Makro, Club en online op www.vivabox.be.

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Generational gifting: een gepersonaliseerde wishlist
Van Gen Z tot babyboomers: elke generatie heeft z’n eigenschappen én smaak. Daarom delen we cadeau-inspiratie die verrassend, persoonlijk en helemaal van nu is.
press.oserieux.be
Website preview
Cocktailbar Bar Nine viert zijn roots met Asian inspired cocktails
Een vaste waarde in het centrum van Leuven en opgericht in 2015 door ondernemer Changying Wu, viert Bar Nine zijn aziatische roots met drie Asian inspired cocktails en een mocktail. Stuk voor stuk creaties bedacht door de huis mixoloog Vladimir Tada Darel en perfect in combinatie met hun heerlijke Asian fingerfoods zoals gestoomde dimsum, en huisbereide loempia's.
press.oserieux.be
Website preview
WeCar.mobi, een gratis, eenvoudige en veilige oplossing voor het organiseren van kinder-carpooling
De oudste naar de voetbalwedstrijd brengen, snel doorrijden naar het verjaardagsfeestje voor de tweede en daarna nog de jongste ophalen van het scoutskamp… Voor duizenden gezinnen zijn de verplaatsingen naar buitenschoolse activiteiten een echte uitdaging. WeCar.mobi biedt dé gratis en veilige oplossing om ritten eenvoudig te organiseren en te delen tussen ouders.
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be