TE ONTDEKKEN OP BATIBOUW

De DGM 6800 op de Miele-stand…

Een uniek keukentoestel dat alle voordelen verenigt van stoomkoken en een microgolfoven in één compact design. Kookplaten prijken ontegensprekelijk op de eerste plaats als het gaat om de meest gebruikte elektrische kooktoestellen, op de voet gevolgd door ovens, microgolfovens en stoomovens. Gezien de beperkte ruimte in tal van keukens, valt de keuze vandaag nagenoeg altijd op het ene óf het andere apparaat. De nieuwe stoomoven DGM 6800 van Miele maakt een einde aan dit dilemma: een 100% stoomoven en een 100% microgolf in één toestel. Beschikbaar van april op de Belgische markt.

Lees meer: http://miele.oserieux.be/persbericht-batibouw-2015-miele-toont-revolutionair-toestel-op-batibouw

De CleanLine douchegoten op de Geberit-stand…

De inloopdouche is ongetwijfeld de voorkeursoplossing voor wie een badkamer installeert of renoveert. Deze formule biedt een grote flexibiliteit bij de inrichting van de badkamer en brengt een groter ruimtegevoel. Voor een perfecte en langdurige functionaliteit moet de afvoer echter onfeilbaar werken. Voor een doucheafvoer zijn de waterdichtheid, het debiet en het onderhoudsgemak essentieel. Op al deze punten bieden de CleanLine douchegoten van Geberit de ideale oplossing bij de installatie van inloopdouches. 

Lees meer: http://geberit.oserieux.be/design-betrouwbaar-en-doeltreffend-geberit-cleanline-douchegoten-voor-inloopdouches

 

De Primaline Wall-collectie bij Duscholux

De look van een vrijstaand bad, gecombineerd met het gemak van een wandexemplaar. Het is géén utopie, dankzij de Primeline Wall-collectie. Zo haalt u een bad in huis met afgeronde lijnen en behoudt u toch een zee van ruimte in uw badkamer. Om nog maar te zwijgen van het ligcomfort.

Lees meer: http://duscholux.oserieux.be/ontmoet-badkamerspecialist-duscholux-op-batibouw

 

Hörmann focust op verhoogd thermisch comfort én veiligheid bij renovatieprojecten 

Hörmann Aluminium-voordeuren en sectionaalpoorten presteren uitstekend tot perfect op vlak van isolatie en veiligheid en maken het thermisch jasje van elk renovatieproject compleet. Koel in de zomer, warm in de winter: geen verlies meer langs de zwakste schakels van de isolatieschil. Kies uit het gamma de perfecte match met uw woning en verhoog zo bovendien niet alleen uw comfort maar ook uw veiligheid.  

Lees meer: http://hormann.oserieux.be/batibouw-2015-hormann-focust-op-verhoogd-thermisch-comfort-en-veiligheid-bij-renovatieprojecten

 

Hoe je compacter kan bouwen op een kleinere oppervlakte, zonder in te boeten op kwaliteit en comfort op de Durabrik-stand

In 2014 werden meer dan 50% van de bouwaanvragen aangevraagd door professionelen. Meer en meer zijn het dus de projectontwikkelaars die de aanblik van onze steden en gemeenten bepalen.  Bovendien zien we de beschikbare bouwgrond jaar na jaar verkleinen, wat een nieuwe uitdaging betekent voor hedendaagse woonprojecten: compacter bouwen op een kleinere oppervlakte, zonder in te boeten op kwaliteit en comfort. Dat dit niet per se negatief hoeft te zijn, bewijst de totaalaanpak van bouwbedrijf Durabrik. Niet alleen de woning maar ook de omgeving is daarbij het uitgangspunt: zorgen voor levenskwaliteit van de bewoner en diens omgeving. Een strategie die in de praktijk leidt tot opwaardering van soms vergeten, maar uniek gelegen sites.

Lees meer: http://durabrik.oserieux.be/zal-de-aanblik-van-onze-steden-in-de-toekomst-meer-en-meer-bepaald-worden-door-projectontwikkelaars

 

Ann Ramaekers

oSérieux! PR Agency

Share

Meest recente verhalen

Website preview
Belgische première van Jonathan Larsons tick, tick… BOOM! in Brussel
Dit najaar brengt The Bridge Theatre een primeur naar Brussel: de allereerste Belgische productie van de meeslepende rockmusical tick, tick… BOOM!. Van Jonathan Larson, de legendarische maker van RENT, komt een rauw, eerlijk en hartstochtelijk verhaal vol dromen, twijfels en onvergetelijke muziek.
press.oserieux.be
Website preview
Een verhaal in elke steek: oSérieux verwelkomt Belgisch lederwarenhuis AESAERT
AESAERT staat voor tijdloze elegantie, duurzame keuzes en eenvoud. Elk stuk is ontworpen om jarenlang mee te gaan en dat niet alleen in kwaliteit, maar ook in stijl. Het Belgische leer dat wordt gebruikt, is plantaardig gelooid, wat het tot één van de meest milieuvriendelijke keuzes maakt binnen de sector. De meeste tassen worden vandaag nog steeds met de hand vervaardigd in het atelier in Gent. Elke creatie wordt met zorg en precisie afgewerkt.
press.oserieux.be
Website preview

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be