Nieuw: Lolettes, de kracht van planten!

De lolly zonder bewaarmiddelen en zonder suiker, 100% natuurlijk

LOLETTES, de natuurlijke kracht van planten in een lolly!

Wat als ... er een lolly zou bestaan, 100% natuurlijk en suikervrij, mét bijzondere krachten? Ontdek het sprookje van Lolettes: 4 lolly’s, bijna te lekker om waar te zijn, met speciale plantenpower om dappere mama’s en papa’s te helpen hun kleine prinsen en prinsessen te beschermen tegen kwade kwaaltjes. ​ 

De pure kracht van Lolettes

Geraakt je kind moeilijk in slaap voor een belangrijke wedstrijd? Is je kroost op de achterbank wagenziek tijdens een verre autorit? Of kan hun weerstand een boost gebruiken bij de start van het nieuwe schooljaar? Voor elk probleem is er een Lolette! Het geheim? Deze lolly’s spelen in op de kalmerende zuigreflex van kinderen en maken tegelijkertijd gebruik van de natuurlijke krachten van zorgvuldig geselecteerde plantenextracten om allerlei ongemakken, van misselijkheid tot een kriebelende hoest, aan te pakken.

De verschillende werkingen

Rustgevend

Voelt je kind zich onrustig of nerveus voor een grote dag? Citroenmelisse, ijzerhard, lindebloesem en engelwortel hebben een kalmerende werking. Helpt ook om makkelijker de slaap te vatten. Met natuurlijk aroma van sinaas.

Lichte maag

Engelwortel, venkelzaad en heemstwortel bevorderen de spijsvertering en verlichten darmkrampjes en een opgeblazen gevoel. Ideaal tegen misselijkheid tijdens autoritten. Met natuurlijk aroma van citroen.

Weerstand

Terug naar school = terug naar de dokter? Rode zonnehoed, katteklauw, Siberische ginseng en rozenbottel staan bekend om hun immuunstimulerende en antioxiderende eigenschappen. Back to school zonder zorgen! Met natuurlijk aroma van cola.

Luchtwegen

Vaarwel keelpijn en hoestbuien. Alantwortel, salie, heemstwortel en koningskaars hebben een verzachtende werking en verminderen irritaties en prikkels in de luchtwegen. Met natuurlijk aroma van violet.

Lolettes zijn geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Ook te gebruiken door kinderen met diabetes. Verkrijgbaar in de apotheek en de parapharmacie. Prijs: €15,95 (per doos met 14 stuks).

Charlotte van Bladel

Charlotte van Bladel

oSérieux! PR & Event Agency

 

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Nomige herdefinieert gepersonaliseerde skincare met Face Scan en adaptieve dagcrèmes
Sinds de oprichting in 2019 bouwt Nomige aan een nieuwe standaard in huidverzorging: niet gebaseerd op aannames, maar op data. DNA-analyse vormt nog altijd het fundament van die visie, omdat het inzicht geeft in de unieke biologische aanleg van de huid en haar gedrag op lange termijn. Tegelijk erkent Nomige dat huid geen vast gegeven is, maar een levend systeem dat dagelijks verandert onder invloed van omgeving, stress en levensstijl. Met de introductie van de Nomige Face Scan en de Super 7 Day Creams verandert Nomige het spel: "Data-gedreven en gepersonaliseerde huidverzorging wordt dankzij deze innovaties toegankelijker dan ooit. We verleggen de grens van wat mogelijk is in de badkamer: geen statische verzorging maar een intelligente, hoogwaardige en steeds evoluerende verzorgingsroutine." benadrukt Dr. Barbara Geusens, founder van Nomige.
press.oserieux.be
Website preview
Wok Dynasty Hasselt zet culinaire koerswijziging in met nieuwe chef
Chef Liang Jun Xu brengt pure Kantonese finesse naar Limburg
press.oserieux.be
Website preview
Chic en georganiseerd: 3 office day essentials
Iedereen start het jaar met goede voornemens, wij willen vooral een uitgeruste, stijlvolle én georganiseerde start op het werk. De rest volgt later!
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be