Mosselen met een Aziatisch tintje... bij Wok Dynasty!

 

Wij hebben er allemaal reikhalzend naar uitgekeken en eindelijk is het zover: de mosselen zijn aangekomen! Caloriearm en toch o zo lekker! Mosselen kan je op 101 manieren klaarmaken. Hou jij van de klassieke versie met uien, selder, wortelen en een vleugje witte wijn? Of durf jij al eens wat meer en voeg je saffraan, roquefort of zelfs curry toe? Bij Wok Dynasty geven onze chefs mosselen een originele exotische toets. Of je nu kiest voor Japanse oestersaus, soja of pikante Sichuan, de mosselen uit de wok zijn boterzacht, super sappig en geuren heerlijk naar de Aziatische keuken!

Zin om zelf eens mosselen in de wok te proeven? Wacht dan niet en bezoek één van de 5 Wok Dynasty restaurants. Smakelijk!

Wok Dynasty Overijse - Brusselsesteenweg 554 - 3090 Overijse – T. 02 657 55 75

Wok Dynasty Heverlee – L.E. Van Arenbergplein 11 - 3001 Heverlee – T. 016 200 160

Wok Dynasty Aartselaar - Laar 7 - 2630 Aartselaar – T. 03 877 19 88

Wok Dynasty Keerbergen - Haachtsebaan 20 - 3140 Keerbergen – T. 015 52 03 79

Sint Martens Latem - Kortrijksesteenweg 34 - 9830 Sint-Martens-Latem – T. 09 221 31 00

 

http://www.wokdynasty.be/

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Website preview
Designer Charles Kaisin ontwerpt limited edition fles voor BRU©
Gekend om zijn majestueuze origami-creaties, surrealistische diners en zijn voorliefde voor recycling, geometrie en beweging, slaat designer Charles Kaisin dit eindejaar de handen in elkaar met BRU. Na projecten zoals de 'Hairy Chair', de installatie van 20.000 gouden origamivogels in de Brusselse Sint-Hubertusgalerijen en samenwerkingen met merken als Delvaux en Hermès, staan de feestdagen dit jaar volledig in teken van het Belgische (licht) sprankelende watermerk.
press.oserieux.be
Website preview
Een visie op lange termijn
Laurent Ferrier, horlogemaker van de derde generatie, zet zich al zijn hele leven in voor het behoud van de uitzonderlijke kwaliteit van de Zwitserse horlogerie. Elke creatie van LAURENT FERRIER weerspiegelt een harmonie tussen puur en evenwichtig design, geïnspireerd door eeuwenoude traditie, en technisch vooruitstrevende uurwerken.
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be