Michelin beloont Brasserie Julie te Dilbeek met 1 ster

Met eenvoud het verschil maken”, een filosofie die de klanten van Brasserie Julie wel kunnen smaken. In deze eigentijdse brasserie met lekker eten tegen democratische prijzen in hartje Dilbeek staat het product centraal en dat wordt vandaag door Michelin beloond met een ster.

Chef Thomas Locus, is blij maar ook bijzonder verrast: “Ongeveer 1 jaar na onze beslissing om onze sterrenzaak Bistro Margaux om te toveren tot Brasserie Julie zijn we aangenaam verrast dat we opnieuw een ster krijgen. Wij hebben een geweldig jaar achter de rug. Onze vroegere klanten zijn ons trouw gebleven, maar ook vele nieuwe klanten hebben de weg naar Brasserie Julie gevonden. Het is fantastisch dat onze klanten, en blijkbaar ook Michelin, genieten van het aangename decor, de ontspannen sfeer en de democratische prijzen.”

Brasserie Julie serveert een hedendaagse brasseriekeuken waarin het product centraal staat en die toegankelijk is voor een breder publiek. Thomas gaat verder: “Dat we vandaag een Michelinster hebben gekregen, zal niets veranderen aan onze huidige werkwijze of prijszetting. We zijn blij dat ook de jury ons nieuw culinair concept heeft kunnen smaken. Dit sterkt ons in onze beslissing om de ingeslagen weg verder te zetten.”

‘Brasserie Julie’ maakt deel uit van een totaalpakket waarin ook de ‘B&B Louis 1924’ en de ‘Thomas Locus Private Dining’ een grote rol spelen. Mensen kunnen na een avondje gezellig tafelen overnachten in de B&B of de kookkunsten van dit topteam inschakelen voor hun feesten of evenementen.

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Waarom Nomige haar reinigingsroutine herdenkt
en een milde double cleanse wél het verschil kan maken.
press.oserieux.be
Website preview
Het geheime wapen voor een geslaagde datenight: Philips Hue
Valentijn staat voor de deur en wij weten dat je je partner écht blij kan maken met een selfmade datenight. En met deze 3 eenvoudige maar onmisbare tips helpt Philips Hue je de perfecte sfeer te creëren:
press.oserieux.be
Website preview
6 geschenkideeën voor de dag van de liefde:
Chocolade en bloemetjes vergaan maar deze cadeautjes blijven bestaan.
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be