Het is weer cocktail time bij Bar Nine

Bekende Leuvense cocktailbar start met afhaalcocktails

Het is al weken stil op de anders steeds bruisende Oude Markt te Leuven en dat vinden Leuvenaars gemaan vervelend. Daarom heeft Bar Nine beslist om er terug leven in te blazen. Vanaf donderdag 30 april kan je bij Bar Nine op de Oude Markt opnieuw jouw lievelingscocktail bestellen en er thuis van genieten tijdens je wekelijkse e-pero of tijdens een verrassingsfeestje voor je huisgenoten. Bestel je sprankelende cocktails per telefoon of kom even langs en kies ter plaatse.

Mevrouw Changying Wu, eigenares van Bar Nine is alvast overtuigd van het succes van deze unieke formule: “Heel wat van onze trouwe klanten missen onze hemelse cocktails. We willen hen ook in deze moeilijke tijden niet in de steek laten. Samen met mijn team, en met het volle respect voor social distancing en hygiëne, zorgen we ervoor dat ze vanaf donderdag 30 april onze kwalitatieve cocktails kunnen afhalen”.

 

Op het afhaalmenu: 8 topcocktails, 2 zalige mocktails en vijf lekkere hapjes. Kies je lievelingscocktail en -hapje en geniet thuis van een heerlijke apero!

 

Prijs voor 1 cocktail en hapje naar keuze: 11,80 euro

COCKTAILS
Huiscocktail “Bar Nine Special” La Vie en Rose
Hugo (vlierbloesemlikeur, prosecco, soda)
Aperol Spritz (aperol, prosecco, soda)
Candy Crush (gummybear-gin, passievrucht, rose lemonade)
Moscow Mule (vodka, gemberbier, limoensap)
Long Island IceTea (vodka, witte rum, gin, cointreau, tequila, limoensap, cola)
Lazy Red Cheeks (vodka, frambozen, violet, limoensap)
Frozen Strawberry Daiquiri (witte rum, aardbeien, limoensap)

MOCKTAILS
Violetta (violet, limoensap, rose lemonade)
Tutti Frutti (mengeling van rode vruchten, vlierbloesem, veenbessensap) 

FINGERFOOD
Tortillabowl met cheddarsaus, guacamole en jalapenos
Tortillachips met verse tomatensalsa
Chicken nuggets
Calamari
Loempia’s

 

Praktische info:
Bestellen kan via 016 29 20 20 of ter plaatse, Oude Markt 9 te Leuven
 

 

Share

Meest recente verhalen

Website preview
Belgische première van Jonathan Larsons tick, tick… BOOM! in Brussel
Dit najaar brengt The Bridge Theatre een primeur naar Brussel: de allereerste Belgische productie van de meeslepende rockmusical tick, tick… BOOM!. Van Jonathan Larson, de legendarische maker van RENT, komt een rauw, eerlijk en hartstochtelijk verhaal vol dromen, twijfels en onvergetelijke muziek.
press.oserieux.be
Website preview
Een verhaal in elke steek: oSérieux verwelkomt Belgisch lederwarenhuis AESAERT
AESAERT staat voor tijdloze elegantie, duurzame keuzes en eenvoud. Elk stuk is ontworpen om jarenlang mee te gaan en dat niet alleen in kwaliteit, maar ook in stijl. Het Belgische leer dat wordt gebruikt, is plantaardig gelooid, wat het tot één van de meest milieuvriendelijke keuzes maakt binnen de sector. De meeste tassen worden vandaag nog steeds met de hand vervaardigd in het atelier in Gent. Elke creatie wordt met zorg en precisie afgewerkt.
press.oserieux.be
Website preview

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be