Het is weer cocktail time bij Bar Nine

Bekende Leuvense cocktailbar start met afhaalcocktails

Het is al weken stil op de anders steeds bruisende Oude Markt te Leuven en dat vinden Leuvenaars gemaan vervelend. Daarom heeft Bar Nine beslist om er terug leven in te blazen. Vanaf donderdag 30 april kan je bij Bar Nine op de Oude Markt opnieuw jouw lievelingscocktail bestellen en er thuis van genieten tijdens je wekelijkse e-pero of tijdens een verrassingsfeestje voor je huisgenoten. Bestel je sprankelende cocktails per telefoon of kom even langs en kies ter plaatse.

Mevrouw Changying Wu, eigenares van Bar Nine is alvast overtuigd van het succes van deze unieke formule: “Heel wat van onze trouwe klanten missen onze hemelse cocktails. We willen hen ook in deze moeilijke tijden niet in de steek laten. Samen met mijn team, en met het volle respect voor social distancing en hygiëne, zorgen we ervoor dat ze vanaf donderdag 30 april onze kwalitatieve cocktails kunnen afhalen”.

 

Op het afhaalmenu: 8 topcocktails, 2 zalige mocktails en vijf lekkere hapjes. Kies je lievelingscocktail en -hapje en geniet thuis van een heerlijke apero!

 

Prijs voor 1 cocktail en hapje naar keuze: 11,80 euro

COCKTAILS
​
Huiscocktail “Bar Nine Special” La Vie en Rose
​Hugo (vlierbloesemlikeur, prosecco, soda)
​Aperol Spritz (aperol, prosecco, soda)
​Candy Crush (gummybear-gin, passievrucht, rose lemonade)
​Moscow Mule (vodka, gemberbier, limoensap)
​Long Island IceTea (vodka, witte rum, gin, cointreau, tequila, limoensap, cola)
​Lazy Red Cheeks (vodka, frambozen, violet, limoensap)
​Frozen Strawberry Daiquiri (witte rum, aardbeien, limoensap)

MOCKTAILS
​
Violetta (violet, limoensap, rose lemonade)
​Tutti Frutti (mengeling van rode vruchten, vlierbloesem, veenbessensap) 

FINGERFOOD
​
Tortillabowl met cheddarsaus, guacamole en jalapenos
​Tortillachips met verse tomatensalsa
​Chicken nuggets
​Calamari
​Loempia’s

 

Praktische info:
​
Bestellen kan via 016 29 20 20 of ter plaatse, Oude Markt 9 te Leuven
 

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Een delegatie van de Kogi-stam komt naar België
Wat zien de Kogi na drie weken onderzoek naar de gezondheid van onze Europese leefomgeving?
press.oserieux.be
Website preview
Verdwijnen of opvallen: Philips Hue kiest voor twee uitersten in lichtdesign
De klassieke big light maakt steeds vaker plaats voor andere manieren om licht in een interieur te integreren. Daarbij zien we vandaag twee heel verschillende designrichtingen. Enerzijds zijn er slanke, verfijnde armaturen die zich architecturaal in een ruimte integreren en vooral het lichteffect laten spreken. Anderzijds wordt verlichting net een uitgesproken designobject dat ook wanneer het niet brandt zijn plaats in het interieur opeist.
press.oserieux.be
Website preview
10 jaar Woche: wanneer de techniek het ontwerp bepaalt
Antwerps juwelenlabel viert tien jaar ambacht en brengt volledige collectie uit in goud
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be