De #masklace, het musthave accessoire voor je mondmasker!

 

Nu we het allemaal (zo goed als) gewoon zijn een mondmasker te dragen, is het tijd voor the next best thing: #masklace. Een accessoire voor je mondmasker dat niet enkel praktisch maar ook wondermooi is. Het Gentse C by Charlie ontwerpt de #masklace volledig naar ieders persoonlijke smaak. In andere woorden: een écht hebbeding!

Charlotte De Sutter, oprichtster C By Charlie straalt "Ik ben apothekeres by day en de struggle van dit moment is toch het mondmasker. Of het hangt aan één oor, het hangt op mijn kin of ik weet even niet waar ik het gelaten heb net op het moment dat er een klant binnen wandelt. Daarom kwam ik op het idee een accessoire te ontwerpen dat er leuk uitziet en gewoon super praktisch is. De #masklace bevestig je gemakkelijk aan ieder mondmasker en hang je het rond je nek. Zo heb je je mondmasker steeds bij maar hangt het niet in de weg ​ als je even naar lucht hapt."

Volledig op maat

Bij C by Charlie staat persoonlijke smaak voorop. Ieder accessoire; armband, ketting of masklace, kan volledig aangepast worden aan jouw mood van de dag. Toch wat keuzestress? Charlotte zorgt voor een prachtig aanbod op haar webshop, zonder dat jij moeilijke beslissingen moet maken.

De aanbevolen verkoopprijs van de #masklace is €48 en is beschikbaar via de C by Charlie Instagram pagina of via de webshop


 

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Glow-up recept: 3 tips voor een zijdezachte huid
Droom je van een huid die zacht aanvoelt en straalt zonder moeite? Goed nieuws. Met drie eenvoudige stappen geef je je gezicht precies wat het nodig heeft. De juiste tools en skincare zorgen samen voor een frisse, natuurlijke glow die meteen opvalt.
press.oserieux.be
Website preview
7 op de 10 jongeren kookt niet dagelijks: tijdsdruk duwt Gen Z richting snelle maaltijden
Daarom zet HAK, het populaire merk van groenten en peulvruchten, in op 'groen gemak' met haar nieuwe Easy Eats-gamma.
press.oserieux.be
Website preview
Paasfavoriet: het brood met Honingtomaten is terug bij Funk
Net op tijd voor Pasen brengt Funk Antwerpen opnieuw zijn brood met Looye Honingtomaten. De Antwerpse bakkerij kreeg de voorbije maanden opvallend vaak dezelfde vraag van klanten: wanneer komt dat tomatenbrood terug?
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be