De komende maanden draait alles rond 'gezellig binnen zijn'.

De heerlijke zomer is al bijna vergeten, de temperaturen dalen en het wordt steeds sneller donker. Maar niet getreurd want wie houdt er niet van een gezellig avondje netflix and chill, languit in je zetel urenlang scrollen op je favoriete webshops of samen met vrienden genieten van een welverdiende cocktail? 

Wij zetten onze favoriete bezigheden voor winterse avondjes in huis even voor jullie op een rij: 

Zet je favoriete Spotify lijst op, zet de kraan open en geniet van een heerlijk en vooral lang bad! De perfecte me-time. Zet een aantal kaarsjes op de badrand van je Duscholux PrimeLine bad, druppel een aantal Phytosun Essentiële Oliën in het badwater en dobberen geblazen. 

Wij zijn ervan overtuigd dat je iedere dag moet genieten maar net vandaag doen we even wat extra! Volg dit receptje en bedank ons later!: 

Jack Rose Calvados

Benodigdheden: 

4cl Calvados Père Magloire V.S.O.P.

2cl Limoensap

0.5cl grenadine 

Bereiding:

Doe alle ingrediënten in een shaker, voeg ijs toe en giet het na het schudden in een martini glas. Versier met een beetje limoenzeste.

Lekker neerploffen in de zetel met je laptop op je schoot. Zet zeker je outlook uit en het ongestoord browsen op het net kan beginnen. Onze favoriete webshop op dit moment? De Pillows Hotels online shop: alle heerlijke Pillows Hotels-producten krijg je nu met één klik op je muisknop ook bij jouw thuis geleverd! (PS. Wil je toch liever buitenshuis rusten? Pillows Grand Hotel Reylof in Gent opent zijn deuren op zaterdag 6 oktober.)

Zin in een goede nachtrust? De nieuwe Bose Sleepbuds zijn kleine draadloze oordoppen met een ultracomfortabel ontwerp, die slaapverstorend lawaai buitensluiten en vervangen door rustgevende geluiden. Klinkt fantastisch, toch? 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
KBVB en Philips Hue slaan handen in elkaar om Rode Duivels te versterken op en naast het veld met slimme verlichting.
België, Proximus Basecamp (Tubeke) - De Koninklijke Belgische Voetbalbond (KBVB) kondigt met trots een partnership aan met Philips Hue, het toonaangevende merk op het gebied van slimme verlichting van Signify. In het kader van deze samenwerking zal Philips Hue zowel de trainingsomgeving in België als de verblijfslocaties van de Rode Duivels tijdens het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten voorzien van slimme verlichting die het natuurlijk ritme van de spelers ondersteunt. Met gepersonaliseerde lichtscènes afgestemd op prestaties, herstel en slaapkwaliteit draagt Philips Hue bij aan een optimale omgeving voor de Belgische nationale ploeg om te presteren op het hoogste niveau.
press.oserieux.be
Website preview
Website preview
Zon, water en geen fileleed: waarom Lacs de l’Eau d’Heure deze zomer op je radar moet staan
Vijf meren, bakken natuur en verrassend veel actie op amper 2 uur van Antwerpen, Hasselt of Gent.
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be