Comfy season staat voor de deur

en dit zijn de musthaves

1. Een prachtige co-ord set van het Belgische Marie Méro. De donkerblauwe kleur en subtiele leopard-print maken van dit een outfit die je niet meer uitdoet!

2. Duurzaamheid als ontbijt met het Eco Conscious koffieapparaat van Philips Domestic Appliances. Het toestel werd gemaakt uit 100% biobased plastics en zet in minder dan 10 minuten, 10 kopjes heerlijke koffie.

3. Plof neer in je zetel met de allernieuwste smaak van Franklin ijs: Chocolate cookie chunks.

4. De nieuwe QuietComfort 45 hoofdtelefoon van Bose staat, net als haar voorgangers, bekend om noise cancellation. Maar de nieuwe AWARE en QUIET modus geven dit pareltje een échte upgrade. In de QUIET modus filtert de QC45 alle omgevingsgeluiden en geniet je in alle rust en stilte van je muziek, telefoongesprek of podcast. De AWARE modus daarentegen zorgt voor volledige transparantie, zodat je alle omgevingsgeluiden (zoals verkeer) hoort zonder de hoofdtelefoon te moeten uitschakelen.

5. Een musthave voor het frisse weer: deze heerlijk & warme sjaal van Marie Méro die je langs beide kanten kan dragen.

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
7 op de 10 jongeren kookt niet dagelijks: tijdsdruk duwt Gen Z richting snelle maaltijden
Daarom zet HAK, het populaire merk van groenten en peulvruchten, in op 'groen gemak' met haar nieuwe Easy Eats-gamma.
press.oserieux.be
Website preview
Paasfavoriet: het brood met Honingtomaten is terug bij Funk
Net op tijd voor Pasen brengt Funk Antwerpen opnieuw zijn brood met Looye Honingtomaten. De Antwerpse bakkerij kreeg de voorbije maanden opvallend vaak dezelfde vraag van klanten: wanneer komt dat tomatenbrood terug?
press.oserieux.be
Website preview
Pinsa is de nieuwe pizza: het Belgische Niamh lanceert een unieke pinsa bakmix
Met haar succesvolle wereldmixen brengt het Belgische Niamh smaken van over de hele wereld naar onze thuiskeuken. Geïnspireerd door de liefde voor la bella Italia breidt het merk deze lente haar assortiment uit met een nieuwe bakmix voor Pinsa Romana's. Een heerlijke lancering die een vleugje ‘diva’ toevoegt aan de Italiaanse baktraditie met aandacht voor fun cooking en creatieve toppings.
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be