Comfy season staat voor de deur

en dit zijn de musthaves

1. Een prachtige co-ord set van het Belgische Marie Méro. De donkerblauwe kleur en subtiele leopard-print maken van dit een outfit die je niet meer uitdoet!

2. Duurzaamheid als ontbijt met het Eco Conscious koffieapparaat van Philips Domestic Appliances. Het toestel werd gemaakt uit 100% biobased plastics en zet in minder dan 10 minuten, 10 kopjes heerlijke koffie.

3. Plof neer in je zetel met de allernieuwste smaak van Franklin ijs: Chocolate cookie chunks.

4. De nieuwe QuietComfort 45 hoofdtelefoon van Bose staat, net als haar voorgangers, bekend om noise cancellation. Maar de nieuwe AWARE en QUIET modus geven dit pareltje een échte upgrade. In de QUIET modus filtert de QC45 alle omgevingsgeluiden en geniet je in alle rust en stilte van je muziek, telefoongesprek of podcast. De AWARE modus daarentegen zorgt voor volledige transparantie, zodat je alle omgevingsgeluiden (zoals verkeer) hoort zonder de hoofdtelefoon te moeten uitschakelen.

5. Een musthave voor het frisse weer: deze heerlijk & warme sjaal van Marie Méro die je langs beide kanten kan dragen.

 

Share

Meest recente verhalen

Website preview
Belgen houden van confituur 
En aardbeien blijft de absolute favoriet! 
press.oserieux.be
Website preview
Website preview
voor de corporate girlies:
Rood neemt niet alleen de overhand op de catwalk, ook op de trottoirs. Wij stelden een gecureerde lijst van items samen voor corporate, fashion girlies:
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be