Brusselaar in finale GFL Duitsland

Dit weekend spelen de POTSDAM ROYALS in Essen de finale van de hoogaangeschreven Duitse American Football competitie tegen SCHWÄBISCH HALL UNICORNS. ​ Opgemerkt feit: 2 Belgische spelers staan aan de aftrap. Brusselaar Miche Vandekerkhof, defensive lineman & Ruben De Ruyter defensive back.

Brusselaar Miche vertelt enthousiast: 'Deze finale heeft veel uitdagingen, zowel professioneel als persoonlijk. Natuurlijk willen de Potsdam Royals het verlies van vorig jaar tegen Hall wreken en duidelijk maken dat wij het beste team van Duitsland zijn door Potsdams eerste kampioenschap in de geschiedenis van het team te winnen. Maar dat zal niet makkelijk zijn tegen een team dat al 5 keer tot Duits kampioen is gekroond. In de voorspellingen zijn we favoriet omdat we Hall tijdens het reguliere seizoen al hebben verslagen, maar playoff football en zeker een finale heeft een totale andere intensiteit en brengt veel verassingen met zich mee. We onderschatten een ervaren team en coaching staff zoals Hall zeker niet en onze focus ligt dan ook volledig op een vlekkeloze voorbereiding. Het is voor mij een enorme eer om samen met Ruben mijn land te vertegenwoordigen in een van de grootste American football competities op het oude continent.'

Op zaterdag 14 oktober om 17u ​ wordt in Essen de finale gespeeld tegen de Schwäbisch Hall Unicorns.

Ruben vertelt enthousiast: ‘Terug in de finale geraakt zijn, geeft natuurlijk een super gevoel! Vorig jaar was ik ook hier in Potsdam, maar had ik een kwetsuur en kon daarom niet meespelen. Terugkomen van die blessure was op zich al een grote overwinning, en dan nog zo een seizoen spelen, is gewoon fantastisch. Hall is natuurlijk zeer goed en wat zij gedaan hebben na het verliezen van deel van hun team en staff vorig jaar is absoluut prijzenswaardig. ​ Maar ik ben niet zo gefocust op de tegenstander, de focus ligt eerder op het hebben van de best mogelijke voorbereiding. Als wij ons plan volgen en hard spelen kunnen we Duits kampioen worden.'

Fotocredits: Eric Muehle

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Q&A deelt haircare party lineup:
De it-producten voor een feestelijk eindejaar
press.oserieux.be
Website preview
Generational gifting: een gepersonaliseerde wishlist
Van Gen Z tot babyboomers: elke generatie heeft z’n eigenschappen én smaak. Daarom delen we cadeau-inspiratie die verrassend, persoonlijk en helemaal van nu is.
press.oserieux.be
Website preview
Cocktailbar Bar Nine viert zijn roots met Asian inspired cocktails
Een vaste waarde in het centrum van Leuven en opgericht in 2015 door ondernemer Changying Wu, viert Bar Nine zijn aziatische roots met drie Asian inspired cocktails en een mocktail. Stuk voor stuk creaties bedacht door de huis mixoloog Vladimir Tada Darel en perfect in combinatie met hun heerlijke Asian fingerfoods zoals gestoomde dimsum, en huisbereide loempia's.
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be