Bar Nine viert 9 jaar cocktails ​
​en gezelligheid op de Leuvense Oude Markt!

“In de Chinese cultuur is het getal 9 een geluksgetal. ​
​Het voelt geweldig om vandaag, ​
​op deze 9e verjaardag, ons succes te vieren.”

Dit jaar is het feest voor Bar Nine, jouw favoriete cocktailbar op de Oude Markt viert op 9 september zijn 9-jarig bestaan! Al bijna een decennium lang verwent Bar Nine zijn gasten met een uitgebreide cocktailkaart, een schitterend terras, live muziek en heerlijke hapjes. 

Met een cocktailmenu dat je doet watertanden en een indrukwekkende selectie gin-tonics, is Bar Nine de ideale plek om je avond mee te beginnen. Of je nu komt voor een relaxt drankje met je bestie of een speciale viering, Bar Nine zorgt voor een onvergetelijke ervaring.

Zaakvoerder Wu zegt het treffend: “In de Chinese cultuur is het getal 9 een geluksgetal. Het voelt geweldig om vandaag, op deze 9e verjaardag ons succes te vieren. We zijn dankbaar voor de steun van onze klanten en kijken uit naar nog veel meer jaren vol smaak en muziek!”

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Verdwijnen of opvallen: Philips Hue kiest voor twee uitersten in lichtdesign
De klassieke big light maakt steeds vaker plaats voor andere manieren om licht in een interieur te integreren. Daarbij zien we vandaag twee heel verschillende designrichtingen. Enerzijds zijn er slanke, verfijnde armaturen die zich architecturaal in een ruimte integreren en vooral het lichteffect laten spreken. Anderzijds wordt verlichting net een uitgesproken designobject dat ook wanneer het niet brandt zijn plaats in het interieur opeist.
press.oserieux.be
Website preview
10 jaar Woche: wanneer de techniek het ontwerp bepaalt
Antwerps juwelenlabel viert tien jaar ambacht en brengt volledige collectie uit in goud
press.oserieux.be
Website preview
Van strandmodus naar businessmodus: de everything shower is de ultieme reset
De out-of-office staat weer uit en de agenda vult zich opnieuw met meetings, netwerkevents en interviews. Na weken van een rustiger ritme is het tijd om jezelf weer helemaal klaar te stomen voor het businessseizoen. En waar kan dat beter beginnen dan onder de douche? De everything shower is hét selfcaremoment waarop je nét dat beetje extra doet: wassen, scrubben, scheren en verzorgen. Geen dagelijkse routine van vijf minuten dus, maar een uitgebreide reset van top tot teen.
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be