Al meer dan 300 mensen zitten in stilte op Brussels Muntplein

Silence for Peace - Brussel Muntplein 15/16/17 september

Reeds meer dan 300 mensen hebben vandaag een moment van stilte ingebouwd op het Muntplein in Brussel, temidden van het rumoer van de stad, in de openbare ruimte. 

James Bampfield, initiatiefnemer Silence for Peace, licht toe: "Met silenceforpeace hopen wij mensen te inspireren en te raken.  Wij hopen dat mensen spontaan bij ons komen zitten, dat ze even de tijd nemen om in stilte hun eigen steentje bij te dragen tot de wereldvrede. En dat er vandaag al meer dan 300 mensen samen met ons in stilte hebben gezeten op het Muntplein, is voor mij een belangrijk signaal. Een signaal van hoop."

 

Silence for Peace is een driedaags vredesinitiatief dat een krachtig signaal de wereld insturen als antwoord op tumult en hoog oplopend geweld: vrede begint in het hart van ieder mens, stilte brengt vrede in jezelf en in de wereld. Stilte is de taal die alle gemeenschappen, culturen en religies overstijgt. Elke minuut die je in stilte doorbrengt, draagt bij aan wereldvrede.

Op de website www.silenceforpeace.org vind je alle praktische informatie over waar, wanneer en hoe je kan deelnemen aan dit vredesinitiatief.

Silene for Peace, Muntplein Brussel. Doorlopend tot zaterdag 17 september 20u. Inschrijven is niet nodig. 

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Persflash: Santa Claus or Fashion house?
1.Een stijlvolle keuze voor de feestdagen met een hart van goud. De HYBRID 2.0 it-bag in tartan van Clio gevuld met de natuurlijke verzorgingsproducten van RainPharma. Deze limited edition tas is niet zomaar een fashion statement, maar een hartverwarmend gebaar ten voordele van KickCancer. - €275,00 via deze link. Alle winst wordt ingezet om onderzoek naar kinderkanker te financieren.
press.oserieux.be
Website preview
Website preview
Designer Charles Kaisin ontwerpt limited edition fles voor BRU©
Gekend om zijn majestueuze origami-creaties, surrealistische diners en zijn voorliefde voor recycling, geometrie en beweging, slaat designer Charles Kaisin dit eindejaar de handen in elkaar met BRU. Na projecten zoals de 'Hairy Chair', de installatie van 20.000 gouden origamivogels in de Brusselse Sint-Hubertusgalerijen en samenwerkingen met merken als Delvaux en Hermès, staan de feestdagen dit jaar volledig in teken van het Belgische (licht) sprankelende watermerk.
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be