6 x geschenkideeën voor kerst


  1. WiZ Portrait bureaulamp die ook als ringlicht en selfielamp te gebruiken is - €99,99
  2. Philips OneBlade First Shave voor beginnende scheerders - €37,99
  3. Deep Sleep van Insentials bevat een unieke natuurlijke mix van Valeriaan, Melatonine, Citroenmelisse en Passiflora die het inslapen bevordert - €25/30 capsules
  4. Dankzij de Philips Pastamaker 7000 Series is je pasta zo gekneed - €249,99
  5. Een donatie aan de Belgische stichting KickCancer geeft de beste 'kick'
  6. Een duurzame Komrads sweater waarvan 20% van de opbrengst naar De Klimaatzaak gaat - €89
  7. MacaQuik van Biotona is de gezonde cacao drink voor jong & oud - €12,50

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Generational gifting: een gepersonaliseerde wishlist
Van Gen Z tot babyboomers: elke generatie heeft z’n eigenschappen én smaak. Daarom delen we cadeau-inspiratie die verrassend, persoonlijk en helemaal van nu is.
press.oserieux.be
Website preview
Cocktailbar Bar Nine viert zijn roots met Asian inspired cocktails
Een vaste waarde in het centrum van Leuven en opgericht in 2015 door ondernemer Changying Wu, viert Bar Nine zijn aziatische roots met drie Asian inspired cocktails en een mocktail. Stuk voor stuk creaties bedacht door de huis mixoloog Vladimir Tada Darel en perfect in combinatie met hun heerlijke Asian fingerfoods zoals gestoomde dimsum, en huisbereide loempia's.
press.oserieux.be
Website preview
WeCar.mobi, een gratis, eenvoudige en veilige oplossing voor het organiseren van kinder-carpooling
De oudste naar de voetbalwedstrijd brengen, snel doorrijden naar het verjaardagsfeestje voor de tweede en daarna nog de jongste ophalen van het scoutskamp… Voor duizenden gezinnen zijn de verplaatsingen naar buitenschoolse activiteiten een echte uitdaging. WeCar.mobi biedt dé gratis en veilige oplossing om ritten eenvoudig te organiseren en te delen tussen ouders.
press.oserieux.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over oSérieux! PR & Events

Neem contact op met

p/a Silversquare Zaventem Ikaroslaan 1 1930 Zaventem Affiliate partner of Omnicom Founding partner of Desmos

+ 32 475 773 883

info@oserieux.be

www.oserieux.be